
4,99 €
Κορνίζα (18x24) A-S Manu Black 162353A
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα επικαθήμενη για φωτογραφία 15x20 με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από MDF σε μαύρο χρώμα. Ιδανική για να διακοσμήσει κάθε χώρο με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 27 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα