
Κορνίζα (10x15) A-S Lise Silver 121381D
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 10x15εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε λευκή απόχρωση. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
27×22 εκ
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, πλαστικό

Σετ

Ξύλο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα