
Κορνίζα (13x18) Estheti 756-12031
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος



21×20 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
72×52 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα