
Κορνίζα (20x25) A-S Thea 205624
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκή απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×20 εκ
Σε απόθεμα

44×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα