
Κορνίζα (13x18) A-S White Frame 121155B
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη για φωτογραφία μεγέθους 30x40εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκή απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Φωτογραφία 30x40εκ. (χωρίς πασπαρτού) ή 20x29εκ. (με πασπαρτού)
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.34 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
44×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος

22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×22 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
