
Κορνίζα (40x50) A-S Mae Brown 195284B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 44×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη για φωτογραφία μεγέθους 30x40εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε καφέ απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 44 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Height | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Total weight | 0.96 kg, 0.96 kg, 0.96 kg, 0.96 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα