
Κορνίζα (40x50) A-S White Frame 121160B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×73 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη για φωτογραφία μεγέθους 50x70εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκή απόχρωση και διαθέτει plexyglass στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 50x70εκ. (χωρίς πασπαρτού) 39x49εκ. (με πασπαρτού)
| Πλάτος: | 73 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 73 cm |
| Depth | 53 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 2.06 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
27×22 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

44×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα