
Κορνίζα (10x15) A-S Lise White 121381B
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 10x15εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε ασημένια απόχρωση. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
27×22 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
28×33 εκ, όρθιος, τετράγωνος
Σε απόθεμα

Σετ


15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα