
Κορνίζα Τοίχου 12 Θέσεων (65x51.5) A-S Julia 179452
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονή κορνίζα με ανάγλυφο σχέδιο και vintage ύφος . Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε χρυσό χρώμα ενώ το πίσω μέρος της είναι από ξύλο MDF και μοριοσανίδα. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο, Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.22 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | MDF,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
30×25 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
46×46 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
51×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
1×4 εκ, όρθιος, για πολλές φωτογραφίες
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα