
Κορνίζα (18x24) A-S Manu Naturel 162353C
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 18x24εκ. (χωρίς πασπαρτού) 12x17εκ. (με πασπαρτού).
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 24 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο


15×10 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο




15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×39 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο


21×20 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο

72×52 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό


24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα