
Κορνίζα (10x15) A-S Alix 206411
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε καφέ χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Μπορείτε να τη τοποθετήσετε πάνω σε κάποιο έπιπλο ή να τη κρεμάσετε κάθετα είτε οριζόντια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 24 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 2 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.548 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
42×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
46×30 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
18×14 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
33×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
1×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα