
Κορνίζα (10x15) A-S Alix 206411
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε καφέ χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Μπορείτε να τη τοποθετήσετε πάνω σε κάποιο έπιπλο ή να τη κρεμάσετε κάθετα είτε οριζόντια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα
23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×14 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα