
Αναμνηστική Κορνίζα Με Αποτύπωμα Μωρού (29x19) Pearhead Grey PH-P63005
5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρατήστε τη φιλία του μωρού σας με το σκυλάκι σας ζωντανή για πάντα με τη βοήθεια της Pearhead. Η κορνίζα αποτυπωμάτων είναι ένα αξιολάτρευτο αναμνηστικό για το αποτύπωμα του χεριού του παιδιού σας με το αποτύπωμα του ποδιού του κατοικίδιου ζώου σας. Περιλαμβάνει το πλαίσιο, ένα μελάνι καθαρής αφής και δύο κάρτες αποτύπωσης. Το αναμνηστικό πλαίσιο διαθέτει χώρο για μια αξέχαστη φωτογραφία του παιδιού σας με τον καλύτερό του φίλο. Αφήστε το να στεγνώσει για 1-2 μέρες. Είναι εύκολο στη χρήση οπότε μην ανησυχείτε καθόλου για τη διαδικασία. ιδανικό για κάθε οικογένεια που αντιμετωπίζει το κατοικίδιό της ως μέρος της οικογένειας. Μοναδικό δώρο που δείχνει πόσο αγαπούν τα παιδιά, τα τετράποδα μέλη της οικογένειάς. Τα σφουγγαράκια που διαθέτει διασφαλίζουν ότι τα χέρια του μωρού και του σκύλου δεν θα αγγίξουν ποτέ το μελάνι.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 1 εκ |
| Τύπος | Όρθια |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σετ κορνιζών | Σε τεμάχια |
| Αριθμός φωτογραφιών | Για μια φωτογραφία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Pearhead |

5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο


1×10 εκ, μοντέρνο, όρθιος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

43×47 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

33×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


18×14 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
42×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Για μια φωτογραφία

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για μια φωτογραφία

15×10 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα