
Κορνίζα (18x24) A-S Manu Black 162353A
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια σε τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.232 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ

Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

2×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα