
Κορνίζα (18x24) A-S Black Frame 121156A
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 20x25εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε μαύρη απόχρωση. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



18×13 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα




4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα