
Κορνίζα (50x50) A-S Axel Black 203539A
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη για φωτογραφία μεγέθους 50x70εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ απόχρωση με μίνιμαλ ύφος και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια σε τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 75 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 55 cm |
| Total weight | 1.58 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα