
Κορνίζα (15x20) Estheti 756-12132
25×49 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε γκρι-λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

25×49 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Σετ, τετράγωνος

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×13 εκ, ξύλο

21×20 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο

Ανατολίτικο

18×13 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο

25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα