
Κορνίζα (10x15) A-S Lise Silver 121381D
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 18x24εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε φυσική απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 24 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.69 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα