
Κορνίζα (70x100) A-S Manu Black 206461A
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη για φωτογραφία μεγέθους 30x40εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε φυσική απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Φωτογραφία 30x40εκ. (χωρίς πασπαρτού) ή 20x29εκ. (με πασπαρτού)
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.34 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα