
Κορνίζα (10x15) A-S Sien 213815
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε καφέ χρώμα με γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 13x18εκ.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
27×22 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Σετ

Ξύλο, πλαστικό



4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×28 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
44×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα