
Κορνίζα (13x18) A-S Manu Black 162352A
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 18x24εκ. (χωρίς πασπαρτού) 12x17εκ. (με πασπαρτού).
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 24 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
27×22 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα