
Δίσκος Σερβιρίσματος (47x37x2) Tria By Espiel LTB3646K14-1
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος της εταιρείας Tria By Espiel σε σκούρο μπλε χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από PVC. Ιδανικός για να προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.49 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Tria |

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο





Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Σκανδιναβική



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα