
Τουρτιέρα (Φ32) Pasabahce By Espiel Splash Clear 95105-018
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί με μίνιμαλ σχεδιασμό. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Με καπάκι | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 3.65 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική





Τετράγωνη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα