
Δίσκος Σερβιρίσματος Κρεβατιού (54x34x28) F-V Breakfast Tray 179717
Δίσκοι, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ διακοσμητικοί δίσκοι με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένοι από πλαστικό υλικό και γυαλί σε χρυσό χρώμα. Μπορούν να τοποθετηθούν στο τραπεζάκι του σαλονιού, την τραπεζαρία ή τον μπουφέ και να φιλοξενήσουν διακοσμητικά αντικείμενα, κεριά ή ότι άλλο επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό, Γυαλί |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, ψάθα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
