
Πλατώ Σερβιρίσματος (30x17) Alpina 871125235833
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF_E1 και πλαστικό υλικό σε χρυσό χρώμα με σχέδιο φύλλων. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Τοποθετήστε τον στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία και δημιουργήστε την διακόσμηση που επιθυμείτε. Ιδανικός για να δώσει μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, Ξύλο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα



Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
