
Περιστρεφόμενη Τουρτιέρα (Φ30) S-D Turning Tray 108051
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα και μίνιμαλ σχεδιασμό κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Με καπάκι | Ναί |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 27 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 1.34 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Οβάλ


Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, σχιστόλιθος
Σε απόθεμα

Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα