
Τουρτιέρα Με Καπάκι (Φ26) S-D Lara 196399
Μοντέρνο, πιατέλες, με καπάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα σε διάφανο χρώμα και ασημί περιστρεφόμενη βάση. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί και ανοξείδωτο υλικό. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πιατέλες, με καπάκι
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, σχιστόλιθος
Σε απόθεμα


Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Οβάλ





Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα