
Πασχαλινή Πιατέλα (29.5x1.7x23) K-M Butterfly Peach GR8000370
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Τοποθετήστε τον στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία και δημιουργήστε την διακόσμηση που επιθυμείτε. Ιδανικός για να δώσει μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.68 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα