
Ξαπλώστρα από ξύλο ευκαλύπτου FSC με στρώμα, Ufni
Ξύλο
Διαστάσεις 5×190×60 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι ξαπλώστρας ιδανικό για τον κήπο ή τη βεράντα σας. Είναι κατασκευασμένο από polyester βάρους 230gsm σε μπεζ χρώμα με υδροαπωθητική ιδιότητα. Έχει υψηλή αντοχή στο ξεθώριασμα με ύφασμα που αντέχει στον ήλιο και διατηρεί το χρώμα του για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η γέμιση είναι από αφρό πολυουρεθάνης (PU Foam) πάχους 4εκ, που προσφέρει σταθερή στήριξη και διατήρηση του σχήματος. Ο αφρός είναι τυλιγμένος με poly fleece 150gsm, χαρίζοντας απαλή, αφράτη αίσθηση και επιπλέον άνεση στη χρήση. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος δεξιά και αριστερά για να τα δέσετε στην ξαπλώστρα, καθώς και 1 στην πάνω μεριά και 1 στην κάτω με αυξομείωση και κλιπ για ακόμα πιο σταθερό κράτημα. Διαθέτει φερμουάρ. Συνδυάστε το με την υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής και δώστε ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 190 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Τύπος κατασκευής | Σταθερό |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 190 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Ξύλο

Ξύλο, πτυσσόμενος

Ξύλο, ακακία

Ξύλο

Ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία, με μπράτσα

Ξύλο, ακακία

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα