
Ξαπλώστρα από μασίφ ξύλο ακακίας, ύφασμα με λουλουδάτο μοτίβο, VALERIA
87×57×97 εκ, ξύλο, ακακία
Διαστάσεις 27×60×55 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 41,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι ξαπλώστρας σε πολύχρωμες αποχρώσεις και ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 55% βαμβάκι 45% polyester και διαθέτει γέμιση από βαμβάκι στο εσωτερικό. Δεν διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται το εξωτερικό ύφασμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ στον κήπο σας.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 55 εκ |
| Υψος: | 27 εκ |
| Τύπος κατασκευής | Σταθερό |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 5.25 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

87×57×97 εκ, ξύλο, ακακία

Σταθερός
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο, πτυσσόμενος

32-80×75×200 εκ, ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία, με μπράτσα

Ξύλο, ακακία

5×190×60 εκ, πλαστικό, σταθερός
Σε απόθεμα
Ξύλο

5×190×60 εκ, σταθερός, διάμετρος
Σε απόθεμα
5×190×60 εκ, σταθερός, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο, ακακία, με μπράτσα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα