
333 €
Διαστάσεις 76×120×39 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Μπουφές με φυσικό χρώμα ξύλου, ντουλάπι με ράφια εσωτερικά και συρτάρια. Ιδανικό έπιπλο για την είσοδο του σπιτιού, το σαλόνι ή όπου αλλού επιθυμείτε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 39 εκ |
| Υψος: | 76 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Λαμινατέ |
| Σχήμα | Ίσιο |
| Τύπος | Μονοκόμματο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 47 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 128 cm |
| Total weight | 34.9 kg |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα