
Ορντεβιέρα Διώροφη - Πλατώ (34x17.2x32) Z-L 25354
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα με 2 ορόφους και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και διάτρητη επιφάνεια. Διαθέτει 2 καλάθια με διαφορετικές διαμέτρους. Ιδανική για να τοποθετήσετε τα φρούτα και να στολίσετε το τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 1.33 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα