
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 47×80×59 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 68,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι μπουκλέ σε εκρού χρώμα, κατασκευασμένο από 100% polyester. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μπεζ χρώμα με εφέ ξύλου και έχουν δομή KD που συνεπάγεται οτι το έπιπλο έχει τη δυνατότητα εύκολης συναρμολόγησης και αποσυναρμολόγησης, χωρίς να χάνει τη σταθερότητά του. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 59 εκ |
| Υψος: | 47 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με μπράτσα | Ναί |
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Υλικό | Μέταλο |
| Ταπετσαρισμένες | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 80 cm |
| Depth | 59 cm |
| Height | 47 cm |
| Total weight | 7.85 kg |
| Material | Μπουκλέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
70×61×56 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×73×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
53×71×69 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
37×97×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×69×42 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
5×49×81 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×69×42 εκ, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
52×72×68 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
57×71×64 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
57×71×64 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
88×54×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
62×59×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×73×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
54×80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
54×62×59 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα