
Καρέκλα Τραπεζαρίας (59.5x56x78) Spitishop Arken Ecru
47×80×59 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×78×67 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι υφαντό τύπου linen-look σύνθεσης 100% polyester σε γκρι χρώμα. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 78 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 67 εκ |
| Υψος: | 57 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 78 cm |
| Depth | 67 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 8.7 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

47×80×59 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
82×57×54 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα

81×55×47 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά


Ξύλο

Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο

Περιστρεφόμενος

Δέρμα, ξύλο

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δέρμα

Δέρμα, ξύλο

Ξύλο

78-92×55×53 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα


Ύφασμα

Μοντέρνο, ύφασμα, περιστρεφόμενος

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Των 2, ύφασμα, πτυσσόμενος

78-92×55×53 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα

Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

84×62×54 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα, ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα