
Καρέκλα - Πολυθρόνα Πρότυπο
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το κάθισμα είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σε σκούρο γκρι χρώμα, κατασκευασμένο από 100% polyester. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα αμμοβολής με ηλεκτροστατική βαφή διαμέτρου 2.5cm. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120 kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 80 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 53 cm |
| Total weight | 3.8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
53×73×52 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, των 2, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα


71×70×46 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Καρυδιά

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
54×80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με μπράτσα, ξύλο
Σε απόθεμα


77×52×51 εκ, με μπράτσα, ύφασμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
89×45×42 εκ, των 4, ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα