
ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑΣ Fylliana 1937 ΠΕΤΡΟΛ ΧΡΩΜΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΠΟΔΙΑ 64x60x84εκ 631-124-024
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×69×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μίνιμαλ σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το κάθισμα είναι κατασκευασμένο από διάφανο πλαστικό υλικό με ιβουάρ μαξιλάρι απο δερματίνη και γέμιση αφρού πολυουρεθάνης (PU) για μεγαλύτερη άνεση. Τα πόδια είναι κατασκευασμένα από ξύλο οξιάς σε φυσική απόχρωση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάση οδηγιών.*
| Πλάτος: | 69 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Υλικό καναπέδων | Πλαστικό |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Πλαστικό |
| Width | 69 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 4.2 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Ιβουάρ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
50×69×42 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα