
Καρέκλα Gaston pakoworld PP-PU μαύρο-φυσικό πόδι 43x51x75 εκ 029-000051
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×69×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μίνιμαλ σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το κάθισμα είναι κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο σε μαύρο χρώμα με μαξιλάρι από δερματίνη και γέμιση αφρού πολυουρεθάνης (PU) για μεγαλύτερη άνεση. Τα πόδια είναι κατασκευασμένα από ξύλο οξιάς σε φυσική απόχρωση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάση οδηγιών.*
| Πλάτος: | 69 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 69 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 3.7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα



Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα