
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60x63x83) Spitishop Iris D.Brown
57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×78×67 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι υφαντό τύπου linen-look σύνθεσης 100% polyester στο χρώμα της τερακότας. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 78 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 67 εκ |
| Υψος: | 57 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 78 cm |
| Depth | 67 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 8.7 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
80×60×60 εκ, μοντέρνο, καρυδιά

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, των 2, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Μοντέρνο, των 2, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο



Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

80×50×50 εκ, μοντέρνο, καρυδιά



73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο

Δέρμα, ξύλο

Δέρμα

Μοντέρνο, δέρμα, ύφασμα


Μοντέρνο, δέρμα, ύφασμα

Δέρμα, ξύλο

Δέρμα, ξύλο

99×58×50 εκ, καρυδιά, ρέτρο

Μοντέρνο, ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα