
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033W01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 176×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλόγερος με ράφι και μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF σε μαύρο χρώμα και διαθέτει 1 ράφι για να ακουμπάτε τα πράγματα σας. Έχει 8 θέσεις κρεμάσματος για τα μπουφάν, τις τσάντες ή τα καπέλα σας. Ιδανικός για τοποθέτηση στην είσοδο, το χολ, το υπνοδωμάτιο ή όπου αλλού θέλετε. Μέγιστο βάρος αντοχής ραφιού: 10kg. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά άγκιστρο 4kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 176 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Όρθια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 43 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 4.4 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

96×39 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο


2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα