
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων Με Ράφι (48x12x22) A-S Cloud White 127163B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 171×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καλόγερος με μοντέρνο σχεδιασμό σε λευκό και φυσικό χρώμα οξιάς. Αποτελεί μια πρακτική λύση για την οργάνωση ρούχων και αξεσουάρ στον χώρο σας. Με λιτό σχεδιασμό και σταθερή κατασκευή, είναι κατάλληλος για χρήση σε εισόδους, υπνοδωμάτια, γραφεία ή επαγγελματικούς χώρους. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 171 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Διακόσμηση | Δασική οξιά |
| Τύπος | Όρθια |
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 88 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 8.6 kg |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

2×40 εκ
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα