
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60x63x83) Spitishop Iris Terracotta
57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×78×67 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι υφαντό τύπου linen-look σύνθεσης 100% polyester σε σκούρο καφέ χρώμα. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 78 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 67 εκ |
| Υψος: | 57 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 78 cm |
| Depth | 67 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 8.7 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο


Περιστρεφόμενος




73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


80×60×60 εκ, μοντέρνο, καρυδιά

Ύφασμα, ξύλο

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δέρμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



84×62×54 εκ, με μπράτσα, των 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δέρμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, των 2, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα, ξύλο

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Δέρμα, ξύλο

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα