
Καρέκλα Τραπεζαρίας (64x60x90) Spitishop Hibiscus Brown
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 73×70×73 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 64,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε ανθρακί χρώμα. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει μπράτσα για μεγαλύτερη άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 73 εκ |
| Υψος: | 73 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 70 cm |
| Depth | 73 cm |
| Height | 73 cm |
| Total weight | 18.9 kg |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δέρμα, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα




Με μπράτσα
Σε απόθεμα
50×72×42 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα

Καρυδιά, ξύλο

51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Καρυδιά, δέρμα, ύφασμα

53×71×69 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα