
Καρέκλα Τραπεζαρίας (64x60x90) Spitishop Hibiscus Grey
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 73×70×73 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 64,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε γκρι-μπεζ χρώμα. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει μπράτσα για μεγαλύτερη άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 73 εκ |
| Υψος: | 73 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 70 cm |
| Depth | 73 cm |
| Height | 73 cm |
| Total weight | 18.9 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×72×42 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Καρυδιά, δέρμα, ύφασμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Ξύλο



Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Δέρμα, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα