
Καρέκλα Τραπεζαρίας (58.5x55x93) Spitishop Daily Natural/Grey
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×72×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι πολύ απαλό σε ανοιχτό γκρι χρώμα, κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 360gsm, με ραφές στην πλάτη. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 72 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 72 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 5.95 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ύφασμα

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, περιστρεφόμενος

Ξύλο

Ξύλο

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Μοντέρνο, των 2, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Δέρμα, ύφασμα

Δέρμα, ύφασμα, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
84×48×48 εκ, μοντέρνο, βαλανιδιά


Μοντέρνο, ύφασμα

Δέρμα, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα