
vidaXL Καρέκλες Τραπεζαρίας 2 τεμ. Κρεμ Λυγισμένο Ξύλο/Συνθετικό Δέρμα
Δέρμα, ύφασμα, ξύλο
Διαστάσεις 57×71×64 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι σε εκρού χρώμα, κατασκευασμένο από 100% polyester, με εξαιρετικά μαλακή υφή και κοτλέ ύφανση. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα και έχουν δομή KD που συνεπάγεται οτι το έπιπλο έχει τη δυνατότητα εύκολης συναρμολόγησης και αποσυναρμολόγησης, χωρίς να χάνει τη σταθερότητά του. Διαθέτει μπράτσα για μεγαλύτερη άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 64 εκ |
| Υψος: | 57 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 71 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 8.25 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δέρμα, ύφασμα, ξύλο

57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

47×80×59 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο


Δέρμα, ύφασμα, ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο

Ξύλο

Δέρμα, ύφασμα, ξύλο

Ξύλο

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
82×45×56 εκ, ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα, ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Περιστρεφόμενος


Ύφασμα, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα