
Καρέκλα Πεύκο Atlantic / Πέτρα STORMI 47x46x89
Πεύκο
Διαστάσεις 54×80×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καρέκλα σε μπεζ-καφέ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανική για τον χώρο της τραπεζαρίας σας. Διαθέτει μαλακή γέμιση και φαρδιά πλάτη που την καθιστά πολύ αναπαυτική και άνετη. Μπορεί να συνδυαστεί με τα περισσότερα στυλ διακόσμησης και τραπεζαρίας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 54 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 6.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πεύκο

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, πεύκο, σκανδιναβικός


Μοντέρνο, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο


Δέρμα, ύφασμα, ξύλο


Μοντέρνο, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
90×45×50 εκ, των 2, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με μπράτσα, ύφασμα


Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικός, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
