
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60x56x82) Spitishop Emiliano Grey
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×71×64 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι σε χακί χρώμα, κατασκευασμένο από 100% polyester, με εξαιρετικά μαλακή υφή και κοτλέ ύφανση. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα και έχουν δομή KD που συνεπάγεται οτι το έπιπλο έχει τη δυνατότητα εύκολης συναρμολόγησης και αποσυναρμολόγησης, χωρίς να χάνει τη σταθερότητά του. Διαθέτει μπράτσα για μεγαλύτερη άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 64 εκ |
| Υψος: | 57 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 71 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 8.25 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ύφασμα, μέταλο


90×50×49 εκ, ρουστίκ , καρυδιά

Μοντέρνο, ρουστίκ , ρατάν


57×78×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα




51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ύφασμα




Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα

81×60×57 εκ, μοντέρνο, καρυδιά

Μοντέρνο, ύφασμα, μέταλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
75×60 εκ, ξύλο, μέταλο

Ύφασμα

86×48×60 εκ, δασική οξιά, ύφασμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
78×60×60 εκ, δασική οξιά, με μπράτσα

79×51×60 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα