
Πλατώ Σερβιρίσματος (Φ50) S-D Acacia 196530
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με πόδια, κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε καφέ χρώμα. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. *Λόγω της φυσικής του κατάστασης είναι πιθανό να παρουσιάσει μικρές διαφορές στο χρώμα.*
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.86 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα






Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα