
Δίσκος Διακόσμησης (44.7x31.6x4.5) A-S Calvi Leaf 215233D
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Ο δίσκος είναι κατασκευασμένος από bamboo υλικό και τα 5 μπωλάκια είναι κατασκευασμένα απο πορσελάνη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για να σερβίρετε ξηρούς καρπούς ή ότι άλλο θέλετε για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Ξύλο, Πορσελάνη |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1.17 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα