
Κορνίζα (18x24) A-S Black Frame 121156A
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα σε οβάλ σχήμα, με μοντέρνο σχεδιασμό για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε ροζ χρώμα και έχει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Κατάλληλη για το σαλόνι, την βιβλιοθήκη ή όποιον άλλο χώρο σας ταιριάζει. Ιδανική για να κρατάτε κοντά σας τις στιγμές που ξεχωρίζετε.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.142 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


27×22 εκ
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα